Praha - Bytový dům Slovanka

Fineobydleni.cz > Projekty > Bytový dům Slovanka
DEVELOPER
MS-Invest
PRODEJCE
Fineo bydlení

Lokalita

Základní informace o projektu

Bytový dům Slovanka zahrnuje jednu ucelenou a funkčně zasazenou budovu do místního prostředí. Objekt bude zahrnovat 74 bytových jednotek od 1+kk, 2+kk, 3+kk do 4+kk. Dům vyniká svou novodobou architekturou, která splní i ty náročnější představy o kvalitním a moderním bydlení.

Projekt se nachází na území městské části Praha 8. Dům leží mezi ulicemi Batličkova a U Slovanky. Praha 8 vyniká výbornou dostupností do centra Prahy a především veškerou občanskou vybaveností. Stanice metra Ládví je v pěší vzdálenosti cca 2 min. V nedaleké blízkosti projektu se nachází přírodní rezervace Ďáblický háj, který nabízí malebná zákoutí, dětská hřiště, možnosti pro běh a cyklistiku. Za zmínku stojí také vyhlídka Ládví v těsné blízkosti známé hvězdárny, od níž je jeden z nejhezčích výhledů v Praze. Za dobré viditelnosti je možné dohlédnout až na Krkonoše.

Autobus, metro, tramvaj vše vzdáleno od projektu 2 min.

Popis projektu

74 bytových jednotek v šesti nadzemních patrech a to ve složení od 1+kk, 2+kk, 3+kk do 4+kk.

V 1. PP a 2. PP domu se nacházejí garáže, kotelna a sklepní kóje. Přímo v místě se nachází mateřská škola, základní škola, pošta a spousta malých obchodů. Přibližně 5 min od místa stavby je velké nákupní centrum Tesco Letňany, Bauhaus nebo také Globus.

Dopravní dostupnost

Dojezd do centra: cca do 12 min.
Dojezd na metro Ládví, Střížkov: do 2 min.
Dojezd na tramvaj: do 2 min.