Rodinné domy

V rámci výstavby rodinných a řadových rodinných domů ve Vinoři pro Vás stavíme ve dvou fázích celkem 37 domů s dispozicí 5+kk – 6+kk, které uspokojí poptávku i náročnější klientely. Užitná plocha domů je v rozmezí 147-188m2, domy mají garáž.

 

STANDARDY PROJEKTU

Rodinné domy a řadové rodinné domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, nepodsklepené, s plochou střechou, s garáží. Dle přání zájemce lze dispozice upravit či rozšířit.
   

STAVEBNÍ KONSTRUKCE

Konstrukční systém objektu je stěnový zděný z keramických bloků tl. 240 a 300 mm se zateplením obvodového pláště o tl. cca 160mm. Objekt je založen na betonových základových pasech do nezámrzné hloubky. Konstrukce stropů je železobetonová prefa, alternativně monolitická. Schodiště je navrženo železobetonové prefabrikované. Okna a vnější dveře jsou navrženy s plastovým rámem a izolačním dvojsklem, vrata sekční nebo lamelová zateplená. Střecha objektu je plochá s šikmou atikou, jednoplášťová zateplená, hydroizolace je tvořena PVC fólií.

   

ÚPRAVY POVRCHŮ

V koupelnách a na WC budou provedeny keramické obklady stěn. Stěny ve všech místnostech budou opatřeny systémovou broušenou sádrovou omítkou, otěruvzdornou a omyvatelnou malbou v bílé barvě. Podlaha v obytných místnostech bude plovoucí laminátová. Keramické dlažby budou v koupelnách, na WC a v zádveří. Podhledy ze sádrokartonu.

   

KOUPELNY

Samostatné WC, koupelna s vanou, případně i sprchou.

   

TECHNICKÉ VYBAVENÍ

Vytápění a ohřev TUV – plynový kotel.

   
 

Brožura Standardy projektu ke staženíseznamte se
se standardy projektu
Klikněte zde

Brožura Standardy projektu ke staženíVYšší
standardy projektu
Klikněte zde

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Všechny domy jsou ve třídě B, tj. velmi úsporné.

energetická náročnost