Lokalita

Tajemství spokojeného života nejsou peníze ani kariéra – ale umění vypnout. Proto je chytré bydlet tak daleko od centra veškerého dění, abyste to dokázali. Představte si tu pohodu: Cestou z centra vypnete mobil. Přijedete ke garáži a vypnete motor. Protáhnete se na trávě – a vypnete hlavu. Úžasně se uvolníte, načerpáte novou sílu. Tomu se říká domov.
Proto žijte tak, abyste žili. Ve svém, v Cholupicích.

Jak se dostanete do Cholupic?

MHD

Bus č. 173 nebo 341 z Modřan –
zastávka Obchodní náměstí,
do Cholupic – zastávka Cholupice

Adresa projektu

ul. Podchýšská
143 00 Praha 12-Cholupice

GPS

49°59'23.336"N
14°26'41.574"E

Dopravní dostupnost, vybavenost lokality

Dopravní dostupnost

Nedaleko Cholupic vede nový silniční pražský okruh, čímž se dosažitelnost ostatních částí Prahy výrazně zrychluje. Do centra Prahy se dostanete přes Modřany také městskou hromadnou dopravou. Kousek od projektu je autobusová zastávka linek 173 a 341. V sousedství Cholupic je na polovinu roku 2017 plánována výstavba metra D. Zastávka ponese název Depo Písnice.

Vybavenost lokality

V okruhu 2 km se nachází několik mateřských a základních škol, základní umělecká škola, soukromá obchodní akademie, dětské centrum, dům dětí a mládeže a několik dětských hřišť. V dosahu 3 km je pošta, lékárna, poliklinika a restaurace. Větší nákupní centra, jako jsou například Kaufland, Billa, Albert jsou dostupná do 4 km. Najdete zde také gymnázium. Pro volnočasové aktivity můžete ocenit in-line dráhu, dopravní hřiště, cyklostezku, jezdecký oddíl nebo letiště Točná. V dojezdové vzdálenosti 12 minut je Plavecký stadion Podolí a za 24 minut se dostanete např. na Václavské náměstí.

Milovníci procházek a projížděk na kole určitě ocení blízkost přírodního parku Modřanská rokle.

Docházkové vzdálenosti
Zastávka Bus MHD
Zastávka Bus MHD
Škola
Škola
Školka
Školka
Pizzerie
Pizzerie
Nákupní centrum
Nákupní centrum
Cyklostezka
Cyklostezka
Bruslařská dráha
Bruslařská dráha
Letiště
Letiště
Bažantnice
Bažantnice
Jezdecký oddíl
Jezdecký oddíl
Dojezdové vzdálenosti (v minutách)
5
Centrum Modřan
9
Keltské oppidum Závist
12
Plavecký stadion Podolí
24
Václavské náměstí

V nové fázi výstavby v Cholupicích vyrůstá 18 domů o dispozici 5+kk s garáží a jejich dokončení plánujeme na jaro 2016.  Nebo toužíte po bydlení v domě, který nemůžete nikde najít? Tak si jej postavte! Probíhá doprodej parcel, které zde navazují na stávající výstavbu domů.

Fotogalerie - Lokalita