O nás

FINEO BYDLENÍ s.r.o. byla  založena v červnu 2006 jako dceřiná společnost FINEO  group, a.s.,  která se specializuje na  zajišťování hypotečních úvěrů, investic do rezidenčních nemovitostí, projektového financování developerských projektů  apod.  Úzce spolupracuje s předními finančními ústavy a poskytuje  svým klientům komplexní servis. Díky silné pozici na trhu a partnerství s nejvýznamnějšími bankovními domy nabízí  svým klientům řadu výhod, nadstandardních podmínek v bankách a benefitů.  Služby jsou klientům poskytovány zcela zdarma  - klient nehradí žádné poplatky za vyřízení a zpracování úvěru. 

FINEO BYDLENÍ se zabývá celou škálou služeb na trhu s nemovitostmi  v oblasti nákupu a prodeje stávajících nemovitostí a developerských projektů.  Po dobu své existence společnost realizovala několik úspěšných projektů, ke kterým patří výstavba obytného komplexu  Starý Zličín, Řepy a rodinné domy Chýně (etapa I ). V současnosti je největší realizovaný projekt GARDEN STÍRKA.  Za rok 2007  dosáhl objem zrealizovaných zakázek výše   450 milionů  korun.  

FINEO BYDLENÍ   klade důraz na poskytování všech služeb pod jednou střechou. Vedle standardního servisu, souvisejícího  s prodejem či nákupem nemovitostí, zajišťuje zákazníkům podporu v právních otázkách z oblasti realitního trhu či  získání výhodnějších hypotečních úvěrů. Společnost disponuje týmem makléřů a dalších odborníků, jejichž úkolem je zajistit, aby zákazníci  byli spokojeni a maximálně šetřili svůj čas.

Strategií společnosti je vytvářet přívětivé a v mnoha směrech unikátní projekty, se zajímavými architektonickými řešeními,  poskytující moderní a kvalitní způsob bydlení  v příjemných a dostupných lokalitách.

  • Ing.Boleslav Bevelaqua
    generální ředitel / jednatel